Network Hizmetleri

 

NETWORK HİZMETLERİ

şGünümüzde gittikçe büyüyen verinin iletilmesini sağlamak kurumların başarısını etkileyen en önemli unsurlardandır. Doğru bir ağ altyapısı ile gelecekteki ihtiyaçlarınızı karşılayın.
Tüm sektörler açısından artan bilginin üretilmesi, korunması, saklanması ve yeniden kullanılabilmesi network altyapılarının doğru ve ölçeklenebilir olması ile karşılanabilir. Firmalar için yaşamsal öneme sahip olan ve ses, görüntü, veri aktarımı doğru yapılandırılmış yerel ve geniş alan ağları ile mümkündür.
Artı Bilgisayar ve Güvenlik Hizmetleri olarak tecrübeli danışmanlar ile müşterilerin ihtiyacı, yeni teknolojilere uyum sağlayabilecek yerel ve geniş alan ağlarının analizi, planlaması, optimizasyonu, kurulumu ve entegrasyonu hizmetleri sunmaktayız.
Artı Bilgisayar ve Güvenlik Hizmetlerinin Network hizmetlerinin müşteriler için yararları;
– Network operasyon harcamalarında azalma,
– Network yönetim kapasitesinde artış,
– Firmaların büyüme stratejilerine destek,
– İş sürekliliği sağlanması,
Artı Bilgisayar ve Güvenlik Hizmetleri Network Hizmetleri;
Network Alt Yapısında Kullanılan Ürün ve Servislerin Analizi;
Mevcut altyapı içerisinde kullanılan ürünlerin ve network servislerinin analizinin yapılması, stabil çalışması ve sorun gidermeye yönelik çözümlerin uygulanması konusunda hizmet verilmektedir.

Datacenter-Hizmetleri-Analizi;
Datacenter mimarisi içerisinde kullanılan, Datacenter ve SAN network alt yapısındaki tüm servis bileşenlerinin yapılandırılması ve sorun giderilmesi. Mevcut Datacenter ile diğer Datacenter organizasyonlarının birlikte çalışabilirliğinin sağlanması.

Kablosuz-Ağ-Hizmetleri;
Mevcut veya yeni yapılandırılan kablosuz hizmetlerin analizi ve sorun giderilmesi, farklı marka kablosuz erişim noktalarının ve kablosuz erişim kontrol cihazlarının entegrasyonu ve sorun giderilmesine yönelik çözümlerin sağlanması.

Network-Otomasyon-Hizmetleri;
Network üzerinde kullanılan farklı markaların aktif network ekipmanlarının tamamının belirli bir markaya bağımlı kalmadan oto matize edilmiş network platform yazılımları kullanılarak, ortam üzerinde bir çok farklı marka network ürünün yazılımlarının yüklenmesi, güncellenmesi, konfigürasyonlarının yapılması ve yedeklenmesi gibi bir çok konuda merkezi olarak çözüm sunan entegrasyon çalışmalarının sağlanması.

Ses-ve-Video-Hizmetleri;
Mevcut ’da kullanılan veya yeni yapılandırılması planlanan, video konferans, ip telefon ve video ve ses projelerinde farklı üreticilerin ürünlerinin entegrasyonun sağlanması ve sorun giderilmesi konularında hizmet verilmektedir.